اصول یادگیری جستجوگرها

ترجیح می دهد برای هر کلاس SEO کار کند؟ چه رازهایی را می توانید در تبلیغ وب سایت کشف کنید؟ تجارت SEO سکسی ، هیجان انگیز و دشوار است. در حالی که اکثر مردم می خواهند سایت خود را بالا ببرند ، شرکتهای تبلیغاتی وب اغلب همراه با چنین مشتریانی متنوع ، غریزه آنها را برای موفقیت و آنچه در بازی SEO اشکال دارد ، تیز می کند. در این مقاله چند ترفند ، نکته و افسانه در مورد چگونگی جستجو در وب سایت خود در GOOGLE shangri-la ارائه شده است.

تقریباً در مورد هر مجله و روزنامه ای تبلیغ کنید ، کمپین های تبلیغاتی تلویز سئو یونی ملی را شروع کنید ، مطمئن شوید که در هر ایستگاه رادیویی تجاری در کشور اسلات دارید ، در بیلبوردها ، سینماها تبلیغات می کنید ، از ورزش های رقابتی حمایت می کنید و از دیگر مواردی که فکرش را می کنید.

به همین دلیل است: فرض کنید شما می توانید وب سایتی در مورد موسیقی کلاسیک برای کودکان داشته باشید. به Google بروید و “موسیقی” (بدون نقل قول) را در قسمت جستجو تایپ کنید. شما احتمالاً با استفاده از وب سایت های آنلاین برتر که در یکی دو صفحه اول قرار دارند ، تقریباً 1،080،000،000 نتیجه گرفتید. فکر می کنید احتمال داشتن در میان آنها چه چیزهایی است؟

از بین این سه جمله ، قطعاً جمله پیوند ماژول آموزش بهترین است. کلمات کلیدی شما به عنوان لنگر متن شما پیشنهاد می شوند و در متن جمله ای که صفحه وب را توصیف می کند ، ظاهر می شوند. این نه تنها برای Seo بهتر است ، علاوه بر این برای کاربران بهتر است که احتمالاً همه شما را با چند کلیک به دست می آورند.

اولین مرحله برای درک بهینه سازی موتور جستجو ، انجام تحقیقات مناسب است. تحقیق کلمات کلیدی یک مقاله کاملاً دیگر در است. من در این پست به شما اطلاعات كلیدی می دهم كه به شما كمك می كند تا در آینده ای پیش رو تحقیق بهتری در مورد كلمه کلیدی انجام دهید.

اگر ممکن است از وقتی رقصیده ام در مورد سوال شما رقم زده باشم ، درست است. می بینید که بسیاری از آنها با علم دقیق شناخته شده ای شناخته می شوند که توسط آن موتورهای جستجو ، به ویژه گوگل ، صفحاتی را که برای نمایش جستجوگر جستجو می کنند ، انتخاب و رتبه بندی می کنند. با این وجود ، می توان در بسیاری از سایت هایی که آن را در بالای لیست قرار می دهند ، جستجوهای زیادی را استنباط کرد.

برچسب های عنوان حیاتی هستند: بیشتر موتورهای جستجو وزن فوق العاده ای به برچسب عنوان شما می دهند. اینها همچنین عباراتی هستند که در بالای هر پست وب ظاهر می شوند. بنابراین ، برای ایجاد برچسب های آبدار و دقیق عنوان کنید. در جستجوی کسب و کار مورد نظر خود از کلمات و عباراتی استفاده کنید که به احتمال زیاد افراد بی سیم هستند. بازتاب آنچه در آن شده است باید صفحه وب سایت باشد.

شاید این تو باشی می تواند آنها باشد. حقایق شخصی را بدست آورید که یک پنی می کند. قطعاً نیازی نیست که در شرکتی باقی بمانید که فقط پول خود را می مکد و کارهای بسیار کمی را برای آن انجام می دهید. از طرف دیگر ، واقعاً نمی خواهید در میانه راه در آنچه قرار است تبدیل شود جهش کنید تا یک کارزار قابل توجه پاداش باشد حتی اگر همه چیز به اندازه کافی سریع اتفاق نیفتاده باشد. شخصی SEO شما را تخلیه می کند ، مشکل مردم نیست!

اصول یادگیری جستجوگرها
Scroll to top